Podziękowania Rodzicom

klip, który wzbudza ogromne emocje

To wielka sztuka

w kilku zdaniach podziękować rodzicom za całe swoje życie.
Jeszcze bardziej docenia się wkład gdy sami Państwo Młodzi stawiają się w tej roli.

Od czego zacząć ?

 • Krok 1

  Skontaktujcie się ze mną, aby zamówić klip i ustalić termin realizacji. (czym więcej czasu zostało do wesela, tym lepiej) (kontakt).

  Powinniśmy zrealizować klip najpóźniej 2 tygodnie przed weselem.

 • Krok 2

  Scenariusz. Każdy szanujący się film poparty jest scenariuszem. Nie odbiegamy od tej reguły ;). Tworzycie go spisując „za co będziecie dziękować” oraz „w jaki sposób będziecie to pokazywać na filmie”. (link do szablonu scenariusza)

  Należy przy tym: uruchomić najgłębsze pokłady wyobraźni lub obejrzeć moje zrealizowane klipy/wesprzeć się pomysłami innych (youtube).

 • Krok 4

  Przygotujcie wszystkie potrzebne rekwizyty. (np. kreda, kartki, flamastry, bańki mydlane…)

 • Krok 5

  Spotykamy się w wyznaczonym dniu i nagrywamy wszystkie potrzebne ujęcia (zajmuje to od 3-5 godzin). Wszystko zależy od tego jak skomplikowany jest Wasz scenariusz.

 • Krok 6

  Odpowiednia muzyka wprowadza w pozytywny nastrój. Jestem otwarty na Wasze propozycje lecz jeśli nie macie pomysłu utwór wybiorę sam. (powinien być wesoły, skoczny)

 • Krok 7

  Przed weselem gotowy klip do akceptacji otrzymujecie w linku z hasłem. (hasło to ********** (znane tylko Wam ;))

  Jeśli wszystko jest ok, pobieracie klip na laptopa i najlepiej jeszcze przed weselem oglądacie go na sali gdzie odbędzie się zabawa. (unikniecie nerwów, jeśli okazałoby się, że nagle zawodzi sprzęt)

 • Krok 8 (to już koniec)

  Premiera ! W dniu wesela, gdy przyjdzie czas podziękowań gaśnie światło, rodzice siadają na honorowych miejscach i wraz z gośćmi oglądają stworzony przez Was film. Gratulacje. Później często rodzice otrzymują od Was kwiaty/kosze prezentowe/inne upominki. Pomóc w decyzji oraz realizacji może firma Magiczne Chwile (organizacja ślubów) (warto zapoznać się z jej ofertą prezentową).

Koszt realizacji "Podziękowań" 600zł/2017r oraz 700zł/2018r

Zapraszam do obejrzenia

moich wybranych realizacji „Podziękowań Rodzicom”